codziennik Uncategorized

to warto zapisać 1

1. Leon

Leoś bardzo długo był bezimienny. Dostał imię w drugiej dobie życia po tej stronie brzucha. Początkowo miał być Stanisławem, bo przecież „wygląda zupełnie jak Staszek!” (taka anegdota małżeńska), ale stanęło na Leonie. Adaś przez ciążę był zatem przygotowywany na dzidziusia lub braciszka. I tak do tej pory najczęściej w ustach Adasia jest „dzidziom”. Wydawałoby się, że Leo to proste słowo, nie ma przecież „r”. Ale jednak dla małego Adasia okazało się dość trudne i tak Leoś został Lelosiem. I my również przejęliśmy to imię i tak powstał: Lelko, Lelo, Leloś…

2. Dziura

Z cyklu myśli nieuczesane i prawdy oczywiste.

Mamo tam jest dziura… w pupie.

No comment.

3.Marchewka

Wczoraj Lelko dostał pierwsze dwie pół-łyżeczki marchewki. Jak na razie nie jest to jego ulubiona potrawa. Za to Adasiowi bardzo smakowała i dokończył danie. Adaś pełni też rolę… testera (?). Pierwsza łyżeczka musiała trafić do niego. Sprawdzał czy aby nie jest zatruta.

4. Duża kupa

Kilka razy rozpoczynaliśmy nocnikowanie, ale Adaś ewidentnie gotowy jeszcze nie był. A może to ja nie byłam? W każdym bądź razie aktualnie trwa kolejne podejście, jak na razie z sukcesem. Majtki suche, a nocnik pełny.

Po zapełnieniu nocnika usłyszałam tylko „Mamo duża kupa”.

Chętnych do sprzątnięcia brak. Chyba wolałam pieluchę…

5. 8

Jak na razie udaje mi się regularnie ćwiczyć. Trzeci tydzień z cross fitem rozpoczęty. Na razie większych sukcesów w podnoszeniu ciężarów brak. Głównie ćwiczę z gryfem, ale za to w okolicy brzuszno-taliowo-biodrowej kolejne 8 centymetrów mniej. Aż nie mogłam spać jak to sprawdziłam. A zakup karnetu i dwutygodniowy wycisk wynagrodziłam sobie weekendowym szaleństwem zakupowym w sklepie młodzieżowym. W mojej szafie pojawiły się między innymi takie cuda.

KE594-09M-003

KI563-90M-003

KF679-90M-003 (1)

źródło: sin-say.com

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Gosia
  22 lipca 2014 at 19:30

  8 centymetrów? szacun

  • Reply
   efcia
   25 lipca 2014 at 13:15

   Widać, że jest jeszcze się czego pozbyć. Walczę dalej.

  Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.