Sport

jak uprawiać Crossfit i zbankrutować?

…czyli nie taka krótka historia dziewczyńskich słabości, a w tle spartańskie warunki, pot i łzy. 

pokusy

Decydując się na aktywny tryb życia i regularne treningi, podjęłam kolejne kroki. Ograniczenie cukru, rozsądna dieta, koniec z zajadaniem smutków czy zmęczenia czekoladą. Wszystko po to, żeby poszczególne elementy spinały się w jedną sensowną  całość. Zdrowe życie.

Impulsem do takich decyzji nie do końca była waga czy dodatkowe centymetry. Pierwsze decyzje zapadły jak jeszcze byłam w ciąży. Koniec z gotowymi produktami, przetworzoną żywnością, więcej warzyw, ale część pokus została. Stopniowo eliminowałam je jak już zostałam mamą.

Ale gdzie w takim życiu miejsce na dziewczyńskie szaleństwa? Czekoladę i cukier wyeliminowałam. Prawie. Ale kobiece emocję muszą mieć gdzieś ujście. Co mi pozostało? Zakupy!

koniec z minimalizmem

Moje uzależnienie to zakupy i wydaję głównie na ubrania na siłownię. Co tu owijać w bawełnę, moją największą słabością są kolorowe legginsy. Piksele, babeczki, czarne, komiksowe, wakeupsquatowe…  To tylko kilka ulubionych. Szukam, kupuję, testuję. Jedne nadają się tylko do chodzenia, inne również do ćwiczenia. Muszą dobrze wyglądać, a raczej ja muszę w nich dobrze się prezentować. Idealnie jak są burpee- i sztangooodporne. Najlepiej jak zwracają uwagę. A jak jeszcze pomagają w treningach, zrobią trzy podciągnięcia czy chociaż posprzątają po treningu to już w ogóle mistrz – ale takich jeszcze nie znalazłam.

 

wakeupy

komiks

babeczki

piksele

czarne

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  Martyna i Paulina Kwiatkowskie
  29 maja 2015 at 20:36

  Jeżeli mamy do wyboru lokal z ekożywnością, a chemią, wybieramy ten pierwszy, co nie znaczy, że np. burgerów nie jadamy, ale zwracamy uwagę na ich jakość.
  A legginsy są mega!

 • Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.