Rodzina

dobranocka inaczej: Dobranoc Jaśku, teatr niewielki

Nasza pierwsza wizyta w teatrze była miłym zaskoczeniem. I dla mnie, i dla Pierworodnego. Młodszego nie zabraliśmy z obawy, że jest za mały. Po przedstawieniu wiedziałam, że była to niesłuszna decyzja i czym prędzej zaczęłam szukać przedstawienia dla całej rodziny. Najpierw zobaczyłam logo, później repertuar i przepadłam.

znak niewielki

Znak graficzny teatru niewielkiego to proste skojarzenia. Lubię taki minimalizm i szkoda, że to nie ja je wymyśliłam. Nie tylko mi się spodobało, logo zostało zakwalifikowane na Drugą Ogólnopolską Wystawę Znaków Graficznych, która właśnie została otwarta w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. W ten weekend na pewno ją odwiedzimy. Na wystawie można zobaczyć zarówno nowe projekty, jak i wzory z lat 1945-1969. To przed nami. A co już widzieliśmy?

Dobranoc Jaśku

To idealne przedstawienie dla maluchów. Zarówno prawie-dwulatek jak i prawie-czterolatek byli zachwyceni spektaklem. Składa się on z dwóch części. Pierwsza to zabawna historia dziewczynki, która próbuje uśpić niesfornego Jaśka. Są piosenki i dużo śmiechu. Nic więcej nie napiszę, żeby nie zdradzić za dużo. Powiem tylko, że rodzice z pewnością znajdą w przedstawieniu sceny znane z doświadczenia.

Podczas drugiej części dzieci mogą wejść na scenę, położyć się w łóżku, przytulić Jaśka. jest sprzątanie, czytanie, dużo piór i zabawy. Młodszy w tej części brał mniej aktywny udział, ale z uśmiechem na ustach obserwował starszego brata.

teatr niewielki

Teatr wcale nie jest taki niewielki, można przyjechać trochę wcześniej. Znajdziemy spory kącik z zabawkami, stoliki z kredkami, można też zwiedzić Soho Factory. Ja wcześniej nie byłam w tej okolicy, miejsce oferuje sporo atrakcji. Z pewnością warto wybrać się na krótki spacer. Wybierzcie się tam koniecznie. W repertuarze teatru są jeszcze dwa przedstawienia Kółko i Kwadrat oraz zupełnie nowe Hu hu ha, które premierę będzie miało pod koniec listopada.

informacje praktyczne

strona teatru niewielkiego

Przedstawienia są w soboty i w niedzielę

Cena biletu za osobę to 39 PLN

obsługa jest bardzo miła

 

teatr niewielki

dobranoc jaśku

teatr1/zdjęcia pochodzą z galerii teatru niewielkiego

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Martyna i Paulina Kwiatkowskie
    13 listopada 2015 at 11:57

    Ale świetna sprawa. Nie pamiętamy kiedy ostatni raz byłyśmy w teatrze, a takim dla dzieci chyba nigdy. Ciekawe doświadczenie.

  • Leave a Reply

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.